Bez hipokryzji, to też mięso.

Kiedy człowiek by jeść –  zabija podobne sobie istoty , to prędzej, czy później mogą mu przyjść   do głowy podobne pomysły. Cały artykuł wygląda – jest  świetnym żartem, przewrotnie pokazującym naturę człowieka.

http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/2016/04/japanese-government-approves-first-ethical-human-flesh-noodle-shop.html

Tokio, Japonia (CNN) Japoński rząd właśnie zatwierdził utworzenie sklepu z makaronem z bulionem wykonanym z ludzkich kości i mięsa, ogłosiło japońskie Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej.
Rzecznik ministerstwa Ku Jinniku wyjaśnił, że istnieją surowe wytyczne w celu zapewnienia, że ​​mięso zostało pozyskane od „dobrowolnych dawców”, w „etyczny sposób”. Ciało musi być albo częściami ciała zabranymi w sposób niezagrażający życiu od żywych dawców, albo inaczej od osób, które podpisały dokumenty zezwalające na spożycie ich ciała po ich śmierci, mówi ministerstwo.

 

Większość mięsa i kości używanych w zupie z makaronem będzie pochodzić od ofiar wypadków drogowych, których części ciała są teraz wyrzucane przez szpitale do odpadów medycznych – mówi właściciel sklepu E.T. Fleisch. Właściciele amputowanych kończyn lub członkowie rodzin ofiar wypadków zostaną opłaceni w zamian za podpisanie prawa do mięsa, powiedział.

 

Sklep skontaktował się również z wolontariuszem, który chce amputować jedną rękę na łokciu, aby mógł cieszyć się jedzeniem z przyjaciółmi, powiedział. Ochotnik, Chu Meup, wyjaśnił swoje motywy do CNN. „Po pierwsze, brakujące ramię poniżej łokcia to minimum, w którym trzeba uzyskać specjalne prawa do parkowania dla niepełnosprawnych, więc będzie to wygodne” – powiedział. „Ponadto nowa proteza dolnego ramienia, którą zainstaluję, będzie lepsza niż jego oryginalna ręka, ponieważ będzie połączona z Internetem i może być regularnie aktualizowana” – dodaje. Meup twierdzi, że w końcu ma nadzieję, że zastąpi wszystkie swoje części ciała sztucznymi substytutami i stanie się nieśmiertelny. „Ostatnią rzeczą do zrobienia będzie mój mózg po pobraniu jego zawartości do układu pamięci” – powiedział.

 

Mózg nie zostałby zatwierdzony do konsumpcji w sklepie z makaronem z powodu obaw o kuru lub infekcję choroby szalonych krów, powiedział rzecznik ministerstwa.

 

Reporterzy CNN pytali różnych przywódców religijnych o etyczne implikacje spożywania zupy z makaronem z ludzkiego mięsa. Rabin Letz Eatsum z synagogi w Zachodnim Tokio powiedział, że byłoby koszerne, gdyby mięso było żydowskie, ale nie inaczej, ponieważ gojowie są uważani za rodzaj wieprzowiny. Dla kontrastu Iman Shish al-Kebab z East Tokyo Mosque powiedział, że muzułmańskie ciało było haramem, ale nie byłoby problemu, gdyby pochodziło od niewiernych. Tymczasem ojcowie Patrick Fitzgerald i Gerald Fitzpatrick z japońskiego instytutu szkoleniowego chóru chórów chrześcijańskich zauważyli, że skoro chrześcijanie już praktykują kanibalizm rytualny, udając, że chleb i wino są ciałem Jezusa, to nie-rytualny kanibalizm „prawdopodobnie byłby OK”.

 

Sklep z makaronem również otrzymał zaskakujące wsparcie od wegetarian. „Stałem się wegetarianinem, ponieważ nienawidzę idei zabijania zwierząt wbrew ich woli, tylko po to, aby jeść ich mięso, ale jeśli mięso pochodzi od ludzkich ochotników, będę mógł mieć mięso bez winy” – powiedział francuski turysta Jemange Desgens.

 

Nie wszyscy byli zadowoleni z pomysłu na otwarcie sklepu. „Jeśli masz legalny kanał sprzedaży ludzkiego mięsa, nie potrwa długo, zanim sfałszują świadectwa pochodzenia, aby umożliwić pranie mięsa skradzionego ludzkiego mięsa” – mówi Nowi Jose z anty-kanibalistycznej ligi.

 

Ze swojej strony właściciel sklepu, Fleisch, ma nadzieję, że w końcu zbuduje ogólnoświatową sieć sklepów z żywnością i restauracji dla ludzi. „Ludzie staną się najbardziej ekologicznym i etycznie zdrowym źródłem mięsa na naszej planecie” – obiecuje.

* Cannibal News Network

http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/2016/04/japanese-government-approves-first-ethical-human-flesh-noodle-shop.html